fbpx Ponownie z tytułem Diamentu Forbesa! - Inkaso WEC

Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, że Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A., trzeci rok z rzędu znalazła się w prestiżowym rankingu Diamentów Forbesa! W zestawieniu miesięcznika „Forbes”,  znalazły się najdynamiczniej rozwijające się firmy podzielone na 3 kategorie według przychodów ze sprzedaży.

Przyznano pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy  tym przedsiębiorstwom, które mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Firmy te musiały wykazać się również dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych. Na liście Diamentów Forbesa znalazły się zatem przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny (minimum 15 procent) roczny wzrost wartości.

Tytuł Diamentu Forbesa otrzymany po raz trzeci z rzędu, potwierdza słuszność obranej przez spółkę strategii rozwoju oraz motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy. To prestiżowe wyróżnienie jest potwierdzeniem obecności Kancelarii wśród najlepszych firm w Polsce. Dziękujemy naszemu zespołowi za zaangażowanie bez którego sukces nie byłby możliwy!


Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. jest spółką wiodącą w Grupie Kapitałowej WEC, którą tworzą również: Kancelaria Prawna WEC Sroczyński i Wspólnicy Sp.k., Kancelaria Biegłych Rewidentów WEC Witczak i Wspólnicy Sp.k., WEC Finanse Sp. z o.o., oraz E-wierzyciel.pl Sp. z o.o..

Zleć windykację