fbpx Zespół - Inkaso WEC

Zespół

Komplementariusz Kancelarii Prawnej WEC Sroczyński i Wspólnicy sp.k. (spółki zależnej)
mec. Jacek Sroczyński – Komplementariusz w Kancelarii Prawnej WEC Sroczyński i Wspólnicy Sp.k.. Radca Prawny z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw, specjalizujący się w prawie cywilnym, gospodarczym i podatkowym. Praktyk zajmujący się dochodzeniem roszczeń finansowych i prowadzeniem szkoleń z zakresu windykacji należności. Jako uznany specjalista, bierze aktywny udział z ramienia pracodawców Komisji Przedsiębiorstw Finansowych, w pracach nad nowelizacją ustawy, o elektronicznym postępowaniu sądowym.

Dyrektor obszaru windykacji masowej B2C
Olga Krzeska-Kowalik – Jest managerem z 19- letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania wierzytelnościami. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w zarządzaniu strategią operacyjną i zmianą. Buduje wysoce efektywne zespoły i optymalizuje procesy. Z sukcesem realizowała projekty transformacyjne, również jako niezależny konsultant. Pani Olga posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu procesem dochodzenia należności na każdym etapie. W przeszłości związana była z takimi instytucjami finansowymi jak; ULTIMO S.A, BEST S.A. w których odpowiadała za cały proces windykacji prawnej, BNP Paribas Bank Polska S.A., Citi Handlowy i GE Money Bank Polska S.A.

Dyrektor Sprzedaży
Agnieszka Szalast – Magister ekonomii. Ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku „Finanse i Bankowość” ze specjalizacją „Rynki Kapitałowe”. Od 2007 bezpośrednio związana z branżą finansową. Wzięła udział w szkoleniu menedżerskim dzięki któremu otrzymała brytyjski Certyfikat ILM level 5 (zarządzanie średniego szczebla). Interesuje się gospodarką światową i rozwojem funduszy inwestycyjnych. Autorka artykułów na temat branży faktoringowej publikowanych w takich czasopismach jak : Gazeta Finansowa, Gazeta Prawna. Z Kancelarią Prawną- Inkaso WEC S.A. związana od października 2010r.

Główna Księgowa
Katarzyna Witczak – Ukończyła Organizację i Zarządzanie na Politechnice Łódzkiej oraz Podyplomowe Studia w zakresie Rachunkowości i Zarządzania Finansowego na Uniwersytecie Łódzkim. Od 2007 r. posiada Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, a od 2011 roku posiada uprawnienia Biegłego Rewidenta. Od ponad 12 lat zajmuje się księgowością w tym 9 lat na stanowiskach kierowniczych.
Od 2013 r. związana z Kancelarią Prawną- Inkaso WEC S.A. Jako Główny Księgowy spółki zarządza działem Księgowości i Kadr. Od 2017 jest również Komplementariuszem w Kancelarii Biegłych Rewidentów WEC Witczak i Wspólnicy Sp. k.

Kierownik windykacji polubownej
Kinga Szychowiak – Od 20 lat związana z branżą finansowo – windykacyjną. Mediator Sądowy Stały. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Kredyt Bank S.A., Best S.A. oraz Kruk S.A. oraz OZZ Zpav. Prywatnie miłośniczka podróży i zwierząt.

Kierownik Biura Sprzedaży – Kraków
Ewelina Rosiek – Wykształcenie wyższe zdobyła na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Od 2007 roku związana zawodowo z branżą windykacyjno-finansową. Specjalizuje się w sprzedaży usług prawno-windykacyjnych oraz finansowych w sektorze B2B. Od 2011 roku zajmuje się również zarządzaniem podległym zespołem w działach sprzedaży instytucji prawno-finansowych. Z Kancelarią Prawną – Inkaso WEC S.A. związana od czerwca 2013 roku, od stycznia 2014 roku kieruje Biurem Sprzedaży w Krakowie.

Kierownik Biura Sprzedaży – Łódź
Maciej Barwicki – Od 12 lat działa w branży finansowo – prawnej, specjalizując się w sprzedaży usług windykacyjno – finansowych. Z Kancelarią Prawną Inkaso WEC S.A. związany od 2009 roku. Od czerwca 2014 r. pracuje w Biurze Sprzedaży w Kancelarii. Zajmuje się obsługą  kluczowych klientów oraz rozwojem sieci partnerów Kancelarii.

Kierownik Biura Analiz i IT
Krzysztof Michalski – inżynier informatyk, analityk bazodanowy, kierownik Biura IT i Analiz. Współpracuje z Kancelarią Prawną-Inkaso WEC S.A. od 2011 roku. Zarządza sprawami technicznymi i informatycznymi Kancelarii oraz wspomaga działania pozostałych działów Kancelarii. Prywatnie miłośnik fotografii i górskich wycieczek.

Kierownik Biura Szkoleń
Anna Kieszek – Ukończyła filologię polską w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży szkoleń. Z Kancelarią Prawną- Inkaso WEC S.A. związana od kwietnia 2013 r. Specjalizuje się w sprzedaży szkoleń z obszaru windykacji, prawa pracy i księgowości.

Biuro Marketingu
Mateusz Dutkiewicz – Absolwent i doktorant Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Posiada tytuł zawodowy magistra z nauk o zarządzaniu, kierunku marketing. Doświadczenie zawodowe budował jako właściciel agencji artystyczno-promocyjnej oraz jako samorządowiec akademicki. W życiu prywatnym pasjonat marketingu terytorialnego, tworzenia fotomanipulacji artystycznych.

Zleć windykację