fbpx

Zespół

Dyrektor Działu Sprzedaży
Maria Wióra
– Ukończyła Prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Podyplomowe Studia Menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej i podyplomowe studia z zakresu Zarządzania Sprzedażą w Praktyce na WSB w Toruniu. Od niemal 10 lat zajmuje się sprzedażą usług prawno-windykacyjnych oraz finansowych w sektorze B2B, jak również dla podmiotów działających na rynku medycznym.
Od 2006r. nieprzerwanie stanowi kadrę zarządzającą w branży windykacyjno-finansowej. Zajmuje się organizowaniem oddziałów i biur regionalnych w Polsce, zarówno jeśli chodzi o dobór i szkolenie kadry pracowniczej, jak również tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowej. Nadzoruje kieruje i odpowiada za wszystkie biura sprzedaży Kancelarii. Z Kancelarią Prawną- Inkaso WEC S.A. związana od maja 2013 r.

Kierownik Biura Sprzedaży – Łódź
Maciej Barwicki – Od 12 lat działa w branży finansowo – prawnej, specjalizując się w sprzedaży usług windykacyjno – finansowych. Z Kancelarią Prawną Inkaso WEC S.A. związany od 2009 roku. Od czerwca 2014 r. pracuje w Biurze Sprzedaży w Kancelarii. Zajmuje się obsługą  kluczowych klientów oraz rozwojem sieci partnerów Kancelarii.

Kierownik Biura Sprzedaży – Kraków
Ewelina Rosiek – Wykształcenie wyższe zdobyła na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Od 2007 roku związana zawodowo z branżą windykacyjno-finansową. Specjalizuje się w sprzedaży usług prawno-windykacyjnych oraz finansowych w sektorze B2B. Od 2011 roku zajmuje się również zarządzaniem podległym zespołem w działach sprzedaży instytucji prawno-finansowych. Z Kancelarią Prawną – Inkaso WEC S.A. związana od czerwca 2013 roku, od stycznia 2014 roku kieruje Biurem Sprzedaży w Krakowie.

Komplementariusz Kancelarii Prawnej WEC Sroczyński i Wspólnicy sp.k. (spółki zależnej)
mec. Jacek Sroczyński – Komplementariusz w Kancelarii Prawnej WEC Sroczyński i Wspólnicy Sp.k.. Radca Prawny z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw, specjalizujący się w prawie cywilnym, gospodarczym i podatkowym. Praktyk zajmujący się dochodzeniem roszczeń finansowych i prowadzeniem szkoleń z zakresu windykacji należności. Jako uznany specjalista, bierze aktywny udział z ramienia pracodawców Komisji Przedsiębiorstw Finansowych, w pracach nad nowelizacją ustawy, o elektronicznym postępowaniu sądowym.

Dyrektor Działu Windykacji
Szymon Krawczyk – Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, na którym ukończył studia podyplomowe z prawa podatkowego oraz absolwent ekonomii na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Złożył egzaminy w Ministerstwie Finansów oraz uzyskał wpis na liście doradców podatkowych prowadzonej przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych pod numerem 13385. Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców w zakresie podatków dochodowych, podatku VAT oraz w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Doradza również konsumentom w zakresie podatku od spadków i darowizn, podatku od czynności cywilnoprawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz systemu ubezpieczeń społecznych. Od 2011 roku zajmuje się kompleksowym zarządzaniem wierzytelnościami na etapach polubownym, sądowym i egzekucyjnym. Prowadzi szkolenia z zakresu m.in. prawa podatkowego oraz windykacji należności. Prowadzi bloga oraz pisze artykuły o nowościach w prawie podatkowym. Śledzi wszystkie nowości pojawiające się prawie. Swobodnie posługuje się językiem angielskim.

Kierownik Biura Analiz i IT
Krzysztof Michalski – inżynier informatyk, analityk bazodanowy, kierownik Biura IT i Analiz. Współpracuje z Kancelarią Prawną-Inkaso WEC S.A. od 2011 roku. Zarządza sprawami technicznymi i informatycznymi Kancelarii oraz wspomaga działania pozostałych działów Kancelarii. Prywatnie miłośnik fotografii i górskich wycieczek.

Dyrektor Sprzedaży WEC Finanse Sp. z o.o. (spółki zależnej)
Agnieszka Szalast – Magister ekonomii. Ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku „Finanse i Bankowość” ze specjalizacją „Rynki Kapitałowe”. Od 2007 bezpośrednio związana z branżą finansową. Wzięła udział w szkoleniu menedżerskim dzięki któremu otrzymała brytyjski Certyfikat ILM level 5 (zarządzanie średniego szczebla). Interesuje się gospodarką światową i rozwojem funduszy inwestycyjnych. Autorka artykułów na temat branży faktoringowej publikowanych w takich czasopismach jak : Gazeta Finansowa, Gazeta Prawna. Z Kancelarią Prawną- Inkaso WEC S.A. związana od października 2010r. Od 2014 roku Dyrektor Sprzedaży w spółce zależnej – WEC Finanse Sp. z o.o.

Główna Księgowa
Katarzyna Witczak – Ukończyła Organizację i Zarządzanie na Politechnice Łódzkiej oraz Podyplomowe Studia w zakresie Rachunkowości i Zarządzania Finansowego na Uniwersytecie Łódzkim. Od 2007 r. posiada Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, a od 2011 roku posiada uprawnienia Biegłego Rewidenta. Od ponad 12 lat zajmuje się księgowością w tym 9 lat na stanowiskach kierowniczych.
Od 2013 r. związana z Kancelarią Prawną- Inkaso WEC S.A. Jako Główny Księgowy spółki zarządza działem Księgowości i Kadr. Od 2017 jest również Komplementariuszem w Kancelarii Biegłych Rewidentów WEC Witczak i Wspólnicy Sp. k.

Kierownik Biura Szkoleń
Anna Kieszek – Ukończyła filologię polską w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży szkoleń. Z Kancelarią Prawną- Inkaso WEC S.A. związana od kwietnia 2013 r. Specjalizuje się w sprzedaży szkoleń z obszaru windykacji, prawa pracy i księgowości.

Kierownik Biura Sprzedaży WEC Finanse Sp. z o.o. (spółki zależnej)
Gabriela Krawczyk-Bacia
– Ukończyła Filologię Rosyjską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Podyplomowe Studia na kierunku Zarządzanie Firmą na Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach.
Od 2005 roku zawodowo związana z branżą obrotu wierzytelnościami oraz usługami finansowymi w sektorze B2B, ze szczególnym uwzględnieniem usług faktoringu. Z Kancelarią WEC współpracuje od 2019 roku, gdzie pełni obowiązki Kierownika Biura Sprzedaży w Katowicach.

Dyrektor Kancelarii Prawnej WEC Sroczyński i Wspólnicy sp.k. (spółki zależnej)

Dorota Słowińska – Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W latach 2011 – 2013 odbyła aplikację radcowską prowadzoną przez Izbę Radców Prawnych w Łodzi. W 2014 r. przystąpiła do egzaminu zawodowego, który zakończyła z wynikiem pozytywnym. Obecnie posiada tytuł Radcy Prawnego. Zdobyła kilkuletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu spraw windykacyjnych, postępowań egzekucyjnych, a także w zakresie prawa gospodarczego, prawa pracy oraz obsługi przedsiębiorstw.

Dyrektor ds. Windykacji Przedsiębiorstw
Angelika Gnyś – Ukończyła studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunkach prawo i administracja uzyskując tytuł magistra. Z Kancelarią Prawną – Inkaso WEC S.A. związana od 2013 roku. Kieruje działem egzekucji, zajmując się sprawami Klientów na etapie sądowym oraz egzekucyjnym. Od 2016 roku współpracuje również z Kancelarią Prawną WEC Sroczyński i Wspólnicy Sp.k. na stanowisku prawnika.

Kierownik Biura Marketingu
Michał Szulc – Absolwent Politechniki Częstochowskiej na której uzyskał tytuł magistra Zarządzania. Doświadczenie zawodowe podczas okresu studiów zdobywał w branży ubezpieczeniowej. Z Kancelarią Prawną- Inkaso WEC S.A. związany od 2012 roku. Obecnie kieruje pracą biura marketingu. Prywatnie fan sportu w szczególności piłki nożnej.