fbpx Jakość i bezpieczeństwo - Inkaso WEC

Jakość i bezpieczeństwo

Według wielu raportów określających efektywność działań polskich firm, Inkaso WEC od wielu lat znajduje się w czołówce najlepiej ocenianych przez klientów. Stale, monitorujemy opinię naszych klientów w trakcie realizacji umowy i po jej zakończeniu. Dbamy o nasz wizerunek, wiemy, że wpływa na niego bardzo duża ilość mniejszych i większych czynników. Dlatego też realizujemy misję naszej spółki, kładąc duży nacisk na staranne i dokładne działania w obszarach uznanych przez naszych klientów, za te dla nich najważniejsze. Chodzi między innymi o ograniczanie formalności oraz ilości poświęcanego czasu, czytelność podpisywanych dokumentów, skuteczność działania. Inną wartością dla naszych klientów jest szybka komunikacja nastawiona na szybką identyfikację problemu, dobranie techniki i narzędzia, jakie go rozwiązują. Nie chcemy dawać naszym klientom, tylko i wyłącznie skutecznie wykonanej usługi. Chcemy dawać i dajemy dobrze wykonaną usługę w asyście palety najistotniejszych wartości.

Bezpieczeństwo

Korzystamy z wysokiej klasy systemów bezpieczeństwa, dzięki czemu wyłącznie pracownicy obsługujący daną sprawę mają dostęp do wszelkich danych z nią związanych. Zapobiegawczo do wszystkich działań tworzone są kopie bezpieczeństwa.

Dbając o najwyższe bezpieczeństwo powierzonych przez Państwa danych i czynności wykonywanych w Państwa interesie Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. dysponuje:

  • Własnymi, niezależnymi serwerami
  • Zaporami firewall i profesjonalnym oprogramowaniem antywirusowym
  • Zabezpieczonym dostępem do zasobów teleinformatycznych
  • Zaawansowanym systemem alarmowym z monitoringiem
  • Kontrolowanym i zindywidualizowanym dostępem do danych
  • Narzędziami do bezpiecznej utylizacji dokumentów

Polityka jakości

  • Zgodność dostarczanych usług z wymaganiami odbiorcy, potwierdzana wynikami badań oraz rekomendacjami
  • Przynależność do Związku Przedsiębiorstw Finansowych i Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami czyli instytucji których celem jest m.in. kształtowanie i upowszechnianie zasad etyki w działalności gospodarczej
  • Nieustanne szkolenie Pracowników firmy, którzy są świadomi swojej roli i odpowiedzialności w kształtowaniu jakości usług
  • Zapewnienie środków w budżecie spółki niezbędnych do realizacji przyjętej Polityki Jakości

Elastyczność

Wszystkie świadczone przez nas usługi realizowane są na przejrzystych zasadach oraz elastycznych dla Klienta warunkach. Oznacza to, że nasi specjaliści starają się w sposób optymalny dobrać odpowiednią do profilu Klienta umowę, a także przekazać mu rzetelną informację na temat współpracy, czasu jej trwania, wysokości wynagrodzenia.

Etyka

Wykorzystując przede wszystkim nasze ogromne doświadczenie staramy się wspólnie z Klientem przełamać barierę jego strachu w zakresie korzystania z usług windykacyjnych. Windykacja bowiem, realizowana z zachowaniem szeroko rozumianej etyki zawodowej, stara się zawsze osiągnąć kompromis, zrozumieć powód niewypłacalności dłużnika i przede wszystkim zaproponować ugodę, aby zachować dobre relacje między kontrahentami. O tym, jak ważna w naszej działalności biznesowej jest etyka świadczy spełnianie przez naszą spółkę wymogów etycznych organizacji w których jesteśmy zrzeszeni.

Zleć windykację