fbpx Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A rozpoczyna współpracę z AFLOFARM Farmacja Polska sp. z o.o. - Inkaso WEC

Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A rozpoczyna współpracę z AFLOFARM Farmacja Polska sp. z o.o.


Nowy rok zobowiązuje, dlatego z przyjemnością pragniemy poinformować o rozpoczęciu stałej współpracy w zakresie windykacji należności z liderem rynku farmaceutycznego w kraju – AFLOFARM Farmacja Polska sp. z o.o.. Aflofarm to uznany producent leków, którego celem jest wspieranie zdrowia i poprawa jakości życia pacjentów. Firmę tworzy zespół specjalistów, którzy od lat dbają o rozwój farmacji w Polsce.

Spółka Aflofarm otrzymała ofertę nie tylko atrakcyjną cenowo, ale także pewne niestandardowe wartości dodane do umowy. Dzięki obserwacji potrzeb rynku oraz ścisłej współpracy ze swoimi klientami, systematycznie doskonalimy i rozwijamy nasze usługi dostosowując je do wymagań przedsiębiorców.

Współpraca z Aflofarm wpisuje się w realizowaną przez naszą spółkę, strategię rozwoju usług windykacyjnych dla korporacji. Chcemy spopularyzować outsourcing wierzytelności wśród dużych firm, które prowadząc windykację we własnym zakresie, muszą pokonać znacznie więcej barier, niż specjaliści zajmujący się tym od lat.

Życzymy sobie oraz firmie Aflofarm, aby obecna oferta była wstępem do rozszerzenia współpracy w przyszłości.

Zleć windykację