fbpx Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. po raz kolejny wśród Diamentów Forbesa! - Inkaso WEC

Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. po raz kolejny wśród Diamentów Forbesa!


Takimi wiadomościami uwielbiamy się dzielić. Z przyjemnością i dumą informujemy, że nasza spółka po raz drugi z rzędu została wyróżniona w prestiżowym, ogólnopolskim rankingu „Diamenty Forbesa”. W dniu dzisiejszym ogłoszono wyniki bieżącej edycji tego projektu i nasza spółka nie tylko może  pochwalić się samą obecnością w rankingu, ale zajęciem bardzo wysokiego 4 miejsca w województwie łódzkim!

Zestawienie Diamenty Forbesa prezentuje firmy najszybciej zwiększające swoją wartość. Wyniki zostały sporządzone na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy.  Wśród kluczowych kryteriów zalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015-2017.

Najważniejszy wskaźnik obrazujący wynik finansowy Kancelarii Prawnej Inkaso WEC S.A. – zysk netto w roku 2016 wzrósł względem 2015 o ponad 42%, natomiast w roku 2017 wzrósł względem 2016 o ponad 80 %! Przyrost sumy bilansowej na przestrzeni lat 2015/2016 wzrósł o ponad 61% natomiast lat 2016/2017 o ponad 103%.

To ogromna satysfakcja, że nasza ciężka praca po raz kolejny znalazła odzwierciedlenie w tak prestiżowym rankingu. Organizatorzy rzetelnie zweryfikowali  nasze wyniki finansowe oraz wysokie standardy współpracy biznesowej. Mamy czym się chwalić – wynik finansowy spółki w roku 2017 wzrósł względem 2015 roku o ponad 155% co przerosło nasze oczekiwania. Celem spółki jest systematyczny rozwój i wzrost wartości firmy, dlatego wierzę, że wzorem ostatnich lat, w kolejnych również zaistniejemy w elitarnym gronie przedsiębiorstw  – mówi Remigiusz Brzeziński, Prezes Zarządu Kancelarii Prawnej Inkaso WEC S.A.

W corocznym rankingu „Diamentów Forbesa” biorą udział firmy z przychodami powyżej 5 milionów złotych i najszybszym wzrostem wartości. Oceniane wskaźniki to nie tylko suma przychodów, ale także rentowność, wartość majątku, czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. jest spółką wiodącą w Grupie Kapitałowej WEC, którą tworzą również: Kancelaria Prawna WEC Sroczyński i Wspólnicy Sp.k., Kancelaria Biegłych Rewidentów WEC Witczak i Wspólnicy Sp.k., SME Solutions Sp. z o.o., E-wierzyciel.pl Sp. z o.o..

Zleć windykację