fbpx Wręczyliśmy nagrody w „Mam pomysł na biznes” - Inkaso WEC

Wręczyliśmy nagrody w „Mam pomysł na biznes”


W miniony piątek – 20.06.2015 w łódzkim Technoparku wręczone zostały nagrody i wyróżnienia w Konkursie „Mam Pomysł na Biznes” organizowanym przez program Młodzi w Łodzi.

W konkursie udział wzięły młode osoby w wieku od 18 do 35 roku życia, które mają swój pomysł na biznes i chcą go realizować w Łodzi.

Tradycyjnie jak co roku Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. wystąpiła w roli fundatora nagród. Nie trzeba nas namawiać do wsparcia łódzkiej przedsiębiorczości, dlatego z przyjemnością ufundowaliśmy laptop oraz roczną obsługę prawną dla laureatów. W tym roku wyróżniliśmy Panią Magdalenę Giszterowicz oraz Pana Piotra Tomasika i Panią Patrycję Lewandowską. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu ich zaangażowania i pomysłowości. Poniżej przedstawiamy laureatów głównych nagrodzonych przez Urząd Miasta Łodzi oraz tych nagrodzonych przez naszą Kancelarię.

NAGRODY GŁÓWNE PREZYDENTA MIASTA ŁODZI
Kategoria Ogólna
Dawid Skoczylas
„Profilowane listwy do żagli”.
Firma Moroger oferuje innowacyjne rozwiązania dla żeglarzy. Głównym przedmiotem prowadzonej działalności będzie produkcja profilowanych listew do żagli przy użyciu nowoczesnych kompozytów. W tej chwili rynek europejski nie oferuje tego rodzaju listew, dlatego żeglarze sprowadzają z ich odpowiedniki z Australii.
Kategoria Studenci
Michał Świątek
„Wprowadzenie na rynek autorskiego oprogramowania PVCAD służącego do projektowania elektrowni fotowoltaicznych”.
Przedmiotem działalności firmy będzie sprzedaż autorskiego oprogramowania do projektowania elektrowni fotowoltaicznych, usługa szkolenia użytkowników z obsługi oprogramowania oraz usługa planowania produkcji energii i zysków w elektrowniach fotowoltaicznych. Wiodącym produktem przedmiotowej działalność będzie autorskie oprogramowanie PVCAD służące do projektowania elektrowni fotowoltaicznych. Program umożliwia dobór komponentów elektrowni, wizualizację projektu, obliczenie ilości wyprodukowanej energii i zysku finansowego. Co ważne na Polskim rynku nie ma dostępnego tego typu programu.

NAGRODY KANCELARII PRAWNEJ – INKASO WEC S.A.
1. Magdalenena Giszterowicz
„Szkolenia z makijażu medycznego dla osób cierpiących z powodu defektów skóry”.
Make Up Artist Magdalena Giszterowicz jest działalnością gospodarczą dotychczas opartą na kreowaniu wizerunku poprzez wykonywanie profesjonalnego makijażu oraz charakteryzacji. Działalność zostanie rozszerzona o unikatową w skali regionu i kraju profesjonalną usługę makijażu medycznego skierowaną do osób z widocznymi defektami skóry (trądzik różowaty i pospolity, bielactwo, łuszczyca, przebarwienia, blizny, rozstępy itp.).
Nagroda: Laptop wraz z wyposażeniem.
2. Piotr Tomasik, Patrycja Lewandowska
„System wspierający zakwaterowanie studentów z zagranicy na terenie Polski”.
Przedmiotem działalności będzie pośrednictwo na rynku nieruchomości skierowane do konkretnej grupy, którą tworzą studenci przyjeżdżający do Polski w ramach wymiany zagranicznej. Działalność realizowana będzie z wykorzystaniem platformy internetowej na której zamieszczone zostaną wyselekcjonowane oferty mieszkaniowe spełniające oczekiwania cudzoziemców kontynuujących edukację w innym kraju.
Nagroda: Roczna obsługa prawna (36 godzin).

Zleć windykację