fbpx Po raz drugi wystąpiliśmy w Biznesowej Lidze Pomocy! - Inkaso WEC

Po raz drugi wystąpiliśmy w Biznesowej Lidze Pomocy!


W sobotnie popołudnie – 20.06.2015, przedstawiciele biznesu wraz z gwiazdami Ekstraklasy, wystąpili w charytatywnym meczu piłkarskim Biznesowej Ligi Pomocy. Zespoły podzielone na niebieskich oraz białych zagrały tak naprawdę w jednej wielkiej drużynie, której celem była pomoc Fundacji Gajusz.
Na stadionie SMS Łódź wśród przedsiębiorców oraz zawodowych piłkarzy nie mogło zabraknąć Kancelarii Prawnej – Inkaso WEC S.A..

Po raz drugi i z pewnością nie ostatni zagraliśmy dla nieuleczalnie chorych dzieci, wpłacając za swój udział ustaloną cegiełkę. Zagraliśmy w sobotę w zespole niebieskich prowadzonym przez Jarosława Bieniuka. Wśród zawodowców zagrali m.in. Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Damian Radowicz, Krzysztof Ostrowski, Sławomir Chałaśkiewicz, Joseph Oshadogan, Radosław Matusiak, Mariusz Stępiński czy Maciej Mielcarz.

W ramach formalności wspomnimy, że spotkanie zakończyło się wynikiem 7:4 dla niebieskich, choć wygranymi tego spotkania są wszyscy, którzy zagrali dla dzieci z domowego hospicjum Fundacji Gajusz. W rozegraniu spotkania nie przeszkodził nawet momentami bardzo silnie padający deszcz.

Biznesowa Liga Pomocy to piłkarskie spotkanie biznesmenów i przedsiębiorców reprezentujących rozmaite branże, organizowane przez IQ Sport Advisory Group, Magellan S.A. i Urząd Miasta Łodzi. Inicjatywa pomaga zjednoczyć wspólne możliwości wielu instytucji i środowisk biznesowych wokół szczytnego celu, jakim jest pomoc chorym dzieciom.

Zleć windykację