fbpx Skuteczna windykacja według Filozofii WEC - Inkaso WEC

Skuteczna windykacja według Filozofii WEC


Skuteczną windykację należy interpretować, jako szybkie odzyskiwanie pieniędzy z nieopłaconych faktur, odsetek oraz innych kosztów windykacyjnych w najszybszym możliwym czasie.

Według filozofii WEC skuteczna windykacja to również cała paleta rozwiązań, które z perspektywy klienta są cenną biznesową wartością.
Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. nie pobiera zaliczek, bezpłatnie analizuje sprawę, dobiera odpowiednie instrumenty działania. Za koordynowanie poszczególnych procesów na konkretnych etapach odpowiada wykwalifikowany, profesjonalny zespół specjalistów w swoich dziedzinach.

Chodzi między innymi o zespół Call Center, który jest odpowiedzialny za bezpośredni kontakt z dłużnikami. Filozofia WEC zakłada, że posiadanie perfekcyjne zaprojektowanych narzędzi działania oraz płynne poruszanie się w tematyce prawnej jest bezużyteczne i nie przyniesie oczekiwanych efektów, jeżeli nie będzie prawidłowo zbudowanego modelu komunikacji z dłużnikiem. Od zawsze wiedzieliśmy, że w swoich strukturach musimy mieć wartościowy Dział Obsługi Telefonicznej.

Na podstawie badań, które przeprowadziliśmy na koniec 2021 roku wśród osób zadłużonych, wiemy, że ponad 90% dłużników reguluje zaległości w trakcie lub od razu po rozmowie telefonicznej. Według badanych pracownicy zespołu call center Grupy Kapitałowej WEC zachowują duży spokój podczas rozmowy, są empatyczni oraz nie korzystają z wcześniej przygotowanych schematów rozmów. Proponują różne warianty rozwiązania sprawy – dopasowanych do możliwości dłużnika.

Jak to osiągamy?
Wiemy, że systematyczne inwestowanie w zasoby ludzkie, tworzy silne fundamenty zrównoważonego rozwoju, który wpływa na osiąganie celów na zadowalającym strony poziomie. Dlatego też dla działu Call Center organizowane są systematycznie szkolenia podnoszące umiejętności komunikacyjne. Wspieramy naszych pracowników, dostarczając im atrakcyjne materiały opisujące merytoryczne doświadczenia innych. Dokładnie analizujemy każdą rozmowę, organizujemy cykliczne badania, jakości. Dzięki temu tworzymy naszą własną, unikalną ścieżkę rozwoju, koncepcje komunikacji, know-how.
Powyższe działania zajmujące bardzo ważne miejsce w Filozofii WEC, dają nam świadomość, że nieprzypadkowo zajmujemy miejsce lidera windykacji na polskim rynku, naszym klientom dają pewność szybkości odzyskania swoich pieniędzy.

Szukasz skutecznej windykacji? Pomyśl WEC.

Zleć windykację