fbpx Nagrodziliśmy biznesplany zdolnych Łodzian w konkursie „Mam Pomysł na Biznes” - Inkaso WEC

Nagrodziliśmy biznesplany zdolnych Łodzian w konkursie „Mam Pomysł na Biznes”


W środę – 21.06.2017 w budynku Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się uroczysta Gala Finałowa konkursu Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Biznes!

Celem inicjatywy jest promocja przedsiębiorczych postaw wśród młodych ludzi oraz zachęcenie ich do wiązania swojej przyszłości z Łodzią.

Jak w poprzednich edycjach Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. wzięła udział w inicjatywie jako fundator nagród. Do laureatów trafił markowy laptop oraz roczna obsługa prawna. Z przyjemnością wyróżniliśmy dwa projekty – biznesplan Pani Pauliny Skibińskiej (360 eYES) oraz biznesplan Pana Andrzeja Dawida (Grupa Concept Tours 3.0)

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i jesteśmy dumni iż regularnie możemy wspierać kreatywnych Łodzian, którzy zaskakują swoimi niecodziennymi pomysłami na innowacyjne rozwiązania.

A OTO WYRÓŻNIENI PRZEZ NASZĄ KANCELARIĘ PRAWNĄ – INKASO WEC S.A.:

PAULINA SKIBIŃSKA
360 eYES

Przedmiotem działalności wykonywanej przez firmę 360 eYES będzie realizowanie filmów sferycznych w technice 360 stopni – artystycznych projektów dokumentalnych i fabularnych oraz filmów komercyjnych (ujęcia filmowe z drona, prezentacje nieruchomości, obiektów hotelarskich, nagrania do castingów, lokacje filmowe, making-of, usługi postprodukcyjne). Video 360 stopni to medium, dzięki któremu odbiorca w czasie rzeczywistym może przenieść się do niedostępnych na co dzień miejsc oraz sytuacji i oglądać je wokół kamery z dowolnej perspektywy. Filmy 360 można oglądać także na komputerze, przy użyciu gogli„cardboard” (kartonowe) lub profesjonalnych gogli VR.

ANDRZEJ DAWID
Grupa Concept Tours 3.0

Grupa Koncept Tours 3.0 proponuje niespotykane na rynku połączenie szkolnych, zagranicznych wyjazdów edukacyjno-językowych, z warsztatami prowadzonymi przez firmy szkoleniowo-coachingowe w zakresie m.in. efektywnej nauki, szybkiego czytania czy motywacji. Wyjazdy prowadzone będą w języku polskim lub wybranym przez grupy języku obcym. Programy wyjazdów opierać się będą na szeroko pojętym koncepcie grywalizacji i wykorzystaniu narzędzi nowoczesnej komunikacji. Oferta firmy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom szybko rosnącej liczby szkół szukających alternatywy dla tradycyjnych wyjazdów o charakterze stricte turystycznym.

Więcej informacji na temat nagrodzonych znajdziecie Państwo tutaj.

Zleć windykację