fbpx Lider, czyli ten, który daje przykład. - Inkaso WEC

Lider, czyli ten, który daje przykład.


Zostaliśmy wyróżnieni w kolejnym rankingu – Liderzy Windykacji.

Liderzy Windykacji to zestawienie, które jest publikowane od lat. Branża dynamicznie się rozwija i niezależnie od okoliczności geopolitycznych czy społecznych, wychodzi naprzeciw potrzebom swoich biznesowych partnerów.
Warto śledzić zachodzące w tym sektorze zmiany, przyglądać się wprowadzanym rozwiązaniom i być na bieżąco z jej możliwościami.

W tegorocznym zestawieniu przygotowanym przez „Gazetę Finansową” znajdują się informacje na temat liczby i wartości spraw przyjętych przez poszczególne firmy windykacyjne.
Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. kolejny raz zajęła wysoką pozycję w zestawieniu, spółka została przedstawiona jako:

„Kancelaria Prawna Inkaso WEC to spółka wiodąca w Grupie Kapitałowej WEC, której działalność została zapoczątkowana w 1995 roku. Jest organizacją zarządzaną przez wysoką etykę i jakość usług. Od prawie 30 lat
kompleksowo obsługuje wierzytelności B2B oraz serwisuje i wykupuje portfele wierzytelności masowych. Jej priorytetem jest odzyskanie pieniędzy polubownie. Intensywne i zdecydowane czynności windykacyjne prowadzi w taki sposób, aby jak najszybciej rozwiązać sprawę. W procesie windykacji wykorzystuje różne formy kontaktu i sankcji prawno-ekonomicznych. Specjalnie przygotowane algorytmy kontaktu z dłużnikiem skutecznie motywują go do jak najszybszej spłaty zaległości. Praca Kancelarii wspierana jest przez doświadczonych prawników z innej spółki Grupy WEC. Przedstawiciele firmy wiedzą, jak ważne dla współczesnego biznesu jest połączenie sztucznej inteligencji z pracą człowieka, dlatego systematycznie inwestuje w kapitał ludzki i nowoczesne rozwiązania IT.”
Dziękujemy za nominację i wyróżnienie!

 

Zapraszamy do lektury całego rankingu(klik)

Zleć windykację