fbpx Grupa WEC partnerem oficjalnym Akademii Widzewa - Inkaso WEC

Grupa WEC partnerem oficjalnym Akademii Widzewa


Miło nam poinformować, że Grupa Kapitałowa WEC – wieloletni sponsor klubu RTS Widzew Łódź S.A., w sezonie 2020/2021 będzie wspierać piłkarską Akademię Widzewa. Sponsorem Widzewa jesteśmy od dawna – wspieraliśmy klub jeszcze przed jego reaktywacją, a od 2015 roku należymy do grona największych i najważniejszych partnerów Widzewa. Obecnie zdecydowaliśmy się dołożyć swoją cegiełkę w budowie prężnie rozwijającej się Akademii Widzewa.

– Widzew jest dla nas bardzo ważnym Partnerem. Zdecydowaliśmy się w nowym sezonie zostać oficjalnym partnerem Akademii Widzewa, ponieważ zależy nam na przyszłości klubu. Silna Akademia to jeden z filarów najlepiej prosperujących klubów piłkarskich. Wierzymy, że tak może być również w przypadku Widzewa, dlatego postanowiliśmy zainwestować w rozwój młodych zawodników – przyznał Remigiusz Brzeziński, prezes zarządu Kancelarii Prawnej Inkaso WEC S.A.

Od 2015 roku Grupa WEC systematycznie zwiększała swoje zaangażowanie w klub. Podkreśla to długofalowość relacji i jej znaczenie w planach strategicznych obu podmiotów. Pokazuje również, że relacje partnerskie w tym przypadku znacznie wykraczają poza aspekt biznesowy i marketingowy,  a obopólne korzyści i wzajemna pomoc w rozwoju firmy i klubu są efektem bliskości i zaufania, jakimi darzą się Widzew i Grupa WEC. W sezonie 2020/2021 poza sponsoringiem Akademii Widzewa, Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. będzie kontynuowała wynajem loży biznesowej na stadionie przy al. Piłsudskiego 138.

Zleć windykację