fbpx Darmowe instrumenty prewencji dla Ciebie - Inkaso WEC

Darmowe instrumenty prewencji dla Ciebie


Skuteczna polityka zarządzania ryzykiem kredytowym powinna opierać się na wykorzystaniu efektywnych działań prewencyjnych, dzięki którym Przedsiębiorca ograniczy sytuacje braku płatności od kontrahenta.

Działania prewencyjne tj. weryfikacja kontrahenta lub korzystanie z pieczęci prewencyjnej przynoszą efekty w regulowaniu należności w terminie.

Uwalniają prowadzenie biznesu od stresowych sytuacji i niepotrzebnych nerwów związanych z koniecznością korzystania z windykacji.

Jeszcze dziś skorzystaj z promocyjnej oferty WEC.

Jeżeli do 15.03.2022r. sprzedasz nam fakturę lub zlecisz windykację, otrzymasz od nas za darmo:

  • 2 raporty weryfikacyjne kontrahenta
    Weryfikacja wiarygodności finansowej potencjalnych kontrahentów pozwala obniżyć ryzyko związane z nawiązaniem współpracy z nierzetelnym partnerem, chroniąc przed stratami finansowymi Państwa firmę. Weryfikacji dokonujemy w bazach biur informacji gospodarczej oraz wywiadowniach gospodarczych;
  • Pieczęć prewencyjną
    Narzędzie, które ma zdyscyplinować kontrahenta do terminowej zapłaty faktury. Otrzymują Państwo pieczęć prewencyjną w formie elektronicznej do użycia jako element dyscyplinujący na wzorze faktury lub w powiadomieniach tj. wezwania do zapłaty.

 

Zleć windykację