fbpx Wigilia WEC 2021 - Inkaso WEC

9 grudnia 2021 roku, w jednej z sal zlokalizowanych na stadionie Widzewa Łódź, skąd rozpościerał się inspirujący widok na murawę oraz trybuny, odbyła się długo wyczekiwana Wigilia przygotowana dla pracowników wszystkich spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej WEC.

Długo wyczekiwana?
W zeszłym roku obostrzenia związane z Covid-19 uniemożliwiły zorganizowanie podobnego spotkania.

W dniu organizowania Wigilii Zarząd wręczył każdemu z pracowników ogromną torbę słodyczy, do której dołączone były również karty podarunkowe o wartości, która wywołała błogi uśmiech na twarzy każdego beneficjenta.

O 16:00 zamknęliśmy drzwi naszego biura i wszyscy udaliśmy się do Piłkarskiego Serca Miasta Łodzi.

Kiedy na miejscu pojawiły się wszystkie zaproszone osoby, delegacja z Biura Szkoleń oraz Biura Marketingu – Eliza i Mateusz,
z uśmiechem na ustach przekazała Zarządowi – Pani Sylwii oraz Panu Remigiuszowi specjalnie przygotowane, świąteczne prezenty.

Następnie było wspólne składanie życzeń, łamanie się opłatkiem, po którym na stół podane zostały pierwsze ciepłe, tradycyjne dania.

W trakcie kolacji wszyscy starali się, chociaż na chwilę zapomnieć o tematach zawodowych, skupialiśmy się bardziej na towarzyskich rozmowach, wymianie poglądów, żartów. Doskonale wiemy, że najważniejszym czynnikiem wpływającym na profesjonalne realizowanie zadań przedsiębiorstwa są ludzie, poziom wiedzy i doświadczenia, które idą w parze z doskonałą integracją oraz przekonaniem, że wszyscy jesteśmy jedną wzajemnie uzupełniającą się drużyną.

W takim przekonaniu biesiadowaliśmy do późnych godzin wieczornych.

Życzymy wszystkim podobnych spotkań pełnych pozytywów, radości i świadomości, że nawet w pracy jest czas i miejsce, by czuć się jak w rodzinie.

Zleć windykację