fbpx W najbliższym sezonie nadal będziemy z Widzewem - Inkaso WEC

W najbliższym sezonie nadal będziemy z Widzewem


Pomimo niepowodzenia, bo takim z pewnością był brak awansu do I ligi sponsorowanego przez Kancelarię Prawną Inkaso WEC S.A. zespołu Widzewa, podpisaliśmy nową umowę sponsorską z łódzkim klubem wychodząc po raz kolejny naprzeciw oczekiwaniom klubu. Będąc jednym z kluczowych sponsorów „Czerwono Biało Czerwonych” jako pierwsi zdecydowaliśmy się przedłużyć współpracę, zwiększając jak co roku skalę zaangażowania finansowego.

Grupa WEC współpracuje z Widzewem od dawna. Wspieramy łódzki klub systematycznie od czasów jego gry w ekstraklasie. Nie zapomnieliśmy o Widzewie w trudnych czasach reaktywacji – jako jedni z pierwszych zaoferowaliśmy bezcenną pomoc. Co roku systematycznie zwiększmy swoje zaangażowanie w proces odbudowy klubu.

Grupa WEC zapewnia Klientom kompleksową obsługę prawną, finansową. W skład Grupy oprócz Kancelarii Prawnej Inkaso WEC S.A., wchodzi szereg spółek świadczących usługi windykacji i wykupu wierzytelności, pożyczek dla biznesu, faktoringu oraz księgowości i audytu. Od początku reaktywacji ze wsparcia radców prawnych z Grupy WEC korzysta również w miarę potrzeb Widzew.

Nazwa Widzew przywołuje na myśl same pozytywne skojarzenia. Cieszę się, że zarówno klub, jak i Grupa WEC, wspólnie się rozwijają i mogą czerpać korzyści z wzajemnych relacji biznesowych. Nasza firma staje się jednym z wiodących podmiotów ą w swojej branży na rynku, a Widzew jest na dobrej drodze do powrotu na należne mu miejsce, czyli do ekstraklasy. Jesteśmy jednym z większych sponsorów klubu i będziemy starali się ten poziom zaangażowania utrzymać. Wierzę, że nasze partnerstwo pomoże osiągnąć nam zamierzone cele biznesowe i wspólnie przeżywać kolejne niepowtarzalne emocje sportowe – przyznaje Remigiusz Brzeziński prezes zarządu Kancelarii Prawnej Inkaso WEC, będący jednocześnie członkiem Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź, właściciela stu procent akcji spółki Widzew Łódź SA.

W ramach nowej umowy adres internetowy grupawec.pl nadal będzie obecny na oficjalnych koszulkach meczowych Widzewa pod numerem piłkarzy, w przestrzeni stadionu, a także na materiałach promocyjnych klubu. Wyrażamy głęboką nadzieję, że dzięki naszej współpracy, za rok będziemy mogli wspólnie świętować awans zespołu RTS do I ligi.

Zleć windykację