fbpx Utrzymujemy pozycję w segmencie NC Focus - Inkaso WEC

Utrzymujemy pozycję w segmencie NC Focus


W dniu 27 marca 2018 roku, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, wydała komunikat  dotyczący kwalifikacji akcji spółek do poszczególnych segmentów rynku NewConnect.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. po raz kolejny została zakwalifikowana do najbardziej prestiżowego segmentu NC Focus, w którym znajdują się spółki o najlepszej kondycji finansowej oraz spełniające  wysokie kryteria wypełniania obowiązków informacyjnych wynikających z obecności na giełdzie.

Przypomnimy, że obecnie GPW kwalifikuje spółki rynku Newconnect do jednego z trzech segmentów: NewConnect Focus (NC Focus), NewConnect Base (NC Base) lub NewConnect Alert (NC Alert). Do indeksu NC Focus trafiają spółki wyróżniające się kondycją finansową oraz sposobem wypełniania obowiązków informacyjnych. Do NC Alert trafiają spółki, wobec których inwestorzy powinni zachować czujność, natomiast w segmencie NC Base znajdują się wszystkie pozostałe firmy.

Systematyczna obecność kancelarii w NC Focus cieszy nie tylko zarząd oraz pracowników naszej firmy ale także partnerów i inwestorów. Spółka wykazuje konsekwencję w rozwoju, utrzymując przy tym wysoką jakość raportowania swojej działalności.  Dzięki temu potwierdzamy, że jesteśmy gotowi do nawiązywania wieloletnich relacji biznesowych.

Zleć windykację