fbpx Relacja z wyjazdu do Zieleńca - Inkaso WEC

W zeszłym tygodniu o tej godzinie pracownicy Grupy Kapitałowej WEC byli już w drodze na wyjazd integracyjno-szkoleniowy do Zieleńca, o którym informowaliśmy w zeszłym tygodniu. W busie zameldowaliśmy się w dobrym humorze, z otwartymi umysłami, gotowi chłonąć wiedzę teoretyczną oraz umacniać relacje. Po kilku godzinach bezpiecznej jazdy, podziwiania pięknych widoków z trasy, dojechaliśmy na miejsce. Po zakwaterowaniu udaliśmy się na uroczystą kolację, gdzie czekały na nas regionalne potrawy.

Od samego rana bezchmurne niebo zwiastowało piękną sobotę pełną atrakcji. Przemiły Przewodnik zabrał nas na wycieczkę wśród malowniczych, górskich krajobrazów. Kolejką liniową dojechaliśmy na jeden ze szczytów Gór Orlickich, skąd ruszyliśmy dalej do karczmy położonej już na terytorium naszych sąsiadów – Czechów. Dzień zakończył się wspólnym oglądaniem meczu eliminacji Mistrzostw Świata – Polska – San Marino, zabawą taneczną w trakcie której Eliza i Mateusz, w imieniu wszystkich, podziękowali Organizatorom za inspirującą możliwość spędzenia wspólnego weekendu, opiekę i stworzenie przyjaznej atmosfery sprzyjającej podnoszeniu kompetencji miękkich.

W niedzielę nie ominęły nas kolejne wycieczki, jedną z nich była wyprawa na wieżę widokową położoną na szczycie Orlicy. Po powrocie i ostatnim wspólnym posiłku wszyscy niechętnie udali się do swoich pokojów po bagaże i wyruszyli w drogę powrotną do Łodzi. Był to bardzo atrakcyjny i pożyteczny wyjazd, który jeszcze bardziej zespolił nas jako grupę i określił nowe kierunki rozwoju. Mogliśmy poznać się lepiej w pięknych okolicznościach przyrody.

Raz jeszcze dziękujemy Zarządowi Grupy WEC oraz Magdalenie i Marcinowi reprezentujących Klinikę Wiedzy za fantastycznie spędzony czas.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny wyjazd.

Zleć windykację