fbpx Jesteśmy w terenie! - Inkaso WEC

WINDYKACJA TERENOWA

Grupa Kapitałowa WEC od początku swojej działalności bardzo duży nacisk kładzie na tym, aby zakończyć prowadzone sprawy już na poziomie polubownym. W wielu przypadkach niezbędna jest windykacja terenowa.
Wartością, która wyróżnia nasze usługi od konkurencji na rynku jest opracowanie specjalnej strategii działania. Za każdym razem Dział Windykacji przeprowadza dokładny wywiad, szuka ważnych informacji, następnie ustala schemat komunikacji z dłużnikiem.

Windykacja terenowa ma na celu przyśpieszenie terminowej spłaty dzięki:
• Wywieraniu silnego, psychologicznego i moralnego wpływu na dłużnika, zgodnie z podstawowymi zasadami etyki w biznesie;
• Lepszemu poznaniu finansowej kondycji dłużnika;
• Bezpośredniej możliwości przedstawienia dłużnikowi ewentualnych konsekwencji wynikających z braku terminowego regulowania zaległości.

Windykacja terenowa ma na celu zidentyfikowanie przyczyny utraty płynności finansowej dłużnika. Ustalany jest konkretny powód braku spłaty, określone zostają szanse na odzyskanie wierzytelności.

Przygotowaliśmy dla swoich Klientów niezwykle skuteczne algorytmy windykacji prowadzonej z poziomu biura. Windykacja terenowa realizowana przez Kancelarię Prawną Inkaso WEC S.A. jest usługą komplementarną, stanowi jednocześnie odpowiedź na wymagania współczesnych Klientów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni 20 lat działania, zaprojektowaliśmy unikalny koncept wizyt terenowych, które mają na celu uznanie długu przez dłużnika oraz podpisanie ugody.

Zapraszamy do kontaktu z nami, wypełnij jedynie formularz kontaktowy.

Zleć windykację