fbpx Grupa Kapitałowa WEC pozostaje partnerem Akademii Widzewa - Inkaso WEC

Grupa Kapitałowa WEC pozostaje partnerem Akademii Widzewa


Grupa Kapitałowa WEC w sezonie 2021/2022 nadal będzie wspierać Akademię Widzewa jako jej partner.
Logo firmy będzie eksponowane m.in. w oficjalnych kanałach komunikacji Klubu.

Grupa Kapitałowa WEC jest z Widzewem Łódź od 2015 r. Od tego czasu znacznie zwiększyła swoje zaangażowanie w Klub, co potwierdza, że wzajemne relacje obu podmiotów wykraczają poza kwestie biznesowe oraz marketingowe. Logotyp firmy w przeszłości znajdował się na spodenkach stroju meczowego pierwszej drużyny Widzewa, a później na tyle koszulki meczowej. Wchodząca w skład Grupy Kapitałowej WEC Kancelaria Prawna Inkaso WEC SA jest również najemcą jednej z lóż biznesowych na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Dodatkowo, Kancelaria Prawna WEC Sroczyński i Wspólnicy sp.k – spółka prawnicza z Grupy WEC – wspiera Klub w zakresie obsługi prawnej.

W sezonie 2021/2022 Grupa Kapitałowa WEC będzie nadal wspierać Akademię Widzewa jako jej partner. – Z Klubem wiążą nas nie tylko relacje biznesowe. Jesteśmy kibicami Widzewa, którzy chcą brać aktywny udział w jego odbudowie, również na poziomie szkolenia młodzieży. Wiemy, że jednym z fundamentów funkcjonowania każdego klubu piłkarskiego są właśnie drużyny młodzieżowe i wychowywanie kolejnych pokoleń piłkarzy, którzy w dłuższej perspektywie mają zasilać pierwszy zespół. Dlatego decyzja o tym, żeby pozostać z Widzewem Łódź jako sponsor Akademii była dla nas naturalna – powiedział Remigiusz Brzeziński, prezes zarządu Grupy Kapitałowej WEC.

Logo firmy w nowym sezonie nadal będzie eksponowane m.in. w oficjalnych kanałach komunikacji Klubu: na stronie oficjalnej, w mediach społecznościowych i klubowej telewizji. – Rola Grupy Kapitałowej WEC w odbudowie Widzewa od lat jest nieoceniona. Jest to jeden z naszych najbliższych partnerów. Celem Akademii Widzewa jest nie tylko szkolenie piłkarskie młodych zawodników, ale również wychowywanie ich jako sportowców i ludzi. Cieszymy się, że Grupa WEC chce nas wspierać w tych działaniach – dodał Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

Początek działalności Grupy WEC sięga 1995 r. Obecnie Grupę tworzy 5 dynamicznie rozwijających się spółek. Wiodącą jest notowana na parkiecie NewConnect GPW – Kancelaria Prawna – Inkaso WEC SA, która zalicza się do największych w kraju firm obsługujących rynek wierzytelności. Kancelaria Prawna WEC Sroczyński i Wspólnicy Sp.k. świadczy pełen zakres usług prawnych w obszarze prawa gospodarczego, procesowego oraz korporacyjnego. Grupę tworzy również spółka księgowo-audytorska – Kancelaria Biegłych Rewidentów WEC Witczak i Wspólnicy sp.k. WEC Finanse Sp. z o.o. specjalizuje się w faktoringu, czyli finansowaniu faktur wystawianych przez przedsiębiorców z odroczonym terminem płatności. Spółka E-wierzyciel sp. z o.o. jest fintechowym operatorem portali www.gielda-dlugow.net i www.e-wierzyciel.pl. Platforma internetowa www.gielda-dlugow.net umożliwia publikowanie ofert sprzedaży wierzytelności zarówno B2B, jak i B2C. Platforma posiada w swoich zasobach wierzytelności o łącznej wartości kilkuset milionów złotych, a z jej usług korzystają nie tylko małe firmy, ale również duże przedsiębiorstwa m.in. windykacyjne i pożyczkowe. Platforma www.e-wierzyciel.pl pozwala z kolei przedsiębiorstwom na prowadzenie online działań windykacyjnych.

Cały tekst i grafika pochodzą ze strony -> Widzew Łódź (klik)

Zleć windykację