fbpx Czym jest Społeczna Odpowiedzialność Biznesu dla Grupy WEC - Inkaso WEC

Czym jest Społeczna Odpowiedzialność Biznesu dla Grupy WEC


Kilka razy w naszych social mediach pojawiały się posty, w których pojawiało się enigmatycznie brzmiące hasło CSR. Gwoli ścisłości przypomnimy, że CSR (od ang. corporate social responsibility), czyli z polskiego Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Jest to koncepcja, według której przedsiębiorstwa w swojej misji cenią sobie interesy społeczne i ochronę środowiska, a także relacje z różnymi grupami interesariuszy.

Kancelaria Prawna Inkaso WEC uznała za konieczne wpisanie zasad społecznej odpowiedzialności biznesu do swoich programów strategicznych. Chcemy dzielić się dobrem, dawać pozytywne emocje w realnym świecie. Odpowiedzialność jest niezmiernie ważnym elementem w procesie rozwoju naszego przedsiębiorstwa.
Implementacja do strategii biznesowej zasad CSR sprzyja budowaniu długookresowej, ciepłej relacji z otoczeniem społecznym firmy.

Dlaczego CSR jest ważny dla Inkaso WEC?
• Posiadamy osobowość prawną i chcemy dbać o swoje otoczenie, będąc blisko ludzi;
• Chcemy mieć realny wpływ na podnoszenie komfortu życia ;
• Miłym uczuciem jest świadomość, że niesiemy bezinteresowną pomoc;
• Wiemy, że aktywność w obszarze CSR skutecznie wpływa na inną koncepcję – Koncepcję Zrównoważonego Rozwoju.

Dzisiejszy post nie jest dziełem przypadku.
Jest wprowadzeniem do ogłoszenia przez Grupę WEC, jaki projekt CSR w zeszłym tygodniu został zrealizowany i już teraz, kiedy nie został publicznie ogłoszony okazał się strzałem w dziesiątkę. Śledźcie nasze strony internetowe, szczegóły już niedługo.

Zleć windykację