fbpx Certyfikat audytu etycznego - Inkaso WEC

Od 2011 roku przynależymy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych. Jesteśmy wdzięczni za możliwość współdziałania z organizacją zrzeszającą podmioty świadczące usługi finansowe i windykacyjne.
Cieszymy się, że po raz kolejny uzyskaliśmy 𝗰𝗲𝗿𝘁𝘆𝗳𝗶𝗸𝗮𝘁 𝗮𝘂𝗱𝘆𝘁𝘂 𝗲𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗲𝗴𝗼, co potwierdza wysokie standardy działania w procesach obsługi wierzyciela i działaniach windykacyjnych.
Weryfikacja ta została przeprowadzona przez Komisję Etyki przy Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i dotyczyła roku 2022.
Jako długoletni członek tej organizacji, poddajemy się regularnie weryfikacji audytu etycznego, którego celem jest potwierdzenie naszej wysokiej kompetencji, rzetelności, profesjonalizmu i etycznej postawy wobec klientów. Otrzymanie certyfikatu jest dla nas niezmiernie ważne, gdyż stanowi potwierdzenie dla naszych partnerów biznesowych i ich dłużników, że Inkaso WEC działa zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi, zapewniając tym samym najlepsze usługi w branży finansowej i windykacyjnej.
Jesteśmy dumni, że ciężka praca zespołu i zaangażowanie w realizację ustalonych norm zostały docenione. Jest to dla nas kolejne potwierdzenie, że jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym działającym zawsze w ramach kodeksu Zasad dobrych praktyk.

Zleć windykację