fbpx Network Event 2021 - Inkaso WEC

W trzecim tygodniu października Zarząd Kancelarii — Inkaso WEC S.A. uczestniczył w Evencie Networkingowym — zorganizowanym przez jednego z naszych Partnerów, który odbył się w malownicznej włoskiej Toskanii.

Wydarzenie było poświęcone omawianiu zagadnień związanych z nowo wdrażaną platformą windykacyjną, która dzięki inteligentnym algorytmom optymalizuje działalność windykacyjną wierzytelności. Aplikacja mobilna pozwala lepiej zarządzać i kontrolować każdy etap postępowania windykacyjnego, dzięki szeregowi nowatorskich rozwiązań technologicznych poprawiających znacznie funkcjonalność, szybkiego transferu istotnych informacji. Szczególnie atrakcyjna wydaje się opcja dostępu do dokumentacji źródłowej i możliwość jej przesyłania dłużnikom.

W dalszych częściach spotkania omawiane były wyniki osiągnięte przez poszczególnych Partnerów i trwała ożywiona dyskusja i wymiana doświadczeń – ta najważniejsza część każdego eventu.

Hasło przewodnie zjazdu brzmiało — „Skalowalność i Technologia zapewniają przewagę konkurencyjną”.

Było nam niezmiernie miło znaleźć się w gronie opracowującym nowe rozwiązania poprawiające skuteczność pracy, a dodatkowo cieszy nas fakt, że to właśnie Kancelaria Inkaso WEC będzie jako jedna z pierwszych w Europie testować i rozwijać najnowocześniejsze metody oraz narzędzia windykacji.

Zleć windykację