fbpx Międzyzakładowy Pracowniczy Program Emerytalny zarejestrowany w KNF! - Inkaso WEC

Międzyzakładowy Pracowniczy Program Emerytalny zarejestrowany w KNF!


Z przyjemnością informujemy, iż Komisja Nadzoru Finansowego wydała decyzję o rejestracji Międzyzakładowego Pracowniczego Programu Emerytalnego dla Pracowników Spółek Grupy Kapitałowej WEC. Tym samym dołączyliśmy do elitarnej w Polsce grupy pracodawców, którzy finansują pracownikom składki na dodatkowe emerytury!  

Międzyzakładowy Pracowniczy Program Emerytalny to nic innego jak zabezpieczenie finansowe pracowników spółek, zawarte w dodatkowej „prywatnej” emeryturze.

Składki wpłacane w ramach Programu inwestowane będą w subfundusze inwestycyjne zarządzane przez Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA. Szczegóły w tym szereg korzyści wynikających z międzyzakładowego programu zawarte są poniższej ulotce.

Doceniamy determinację, zaangażowanie i lojalność naszych Pracowników bo to Oni tworzą i codziennie rozwijają naszą firmę. Bardzo ważny jest dla nas komfort psychiczny Pracowników, dlatego dbamy aby pakiet świadczeń dodatkowych był bogaty i dostosowany do ich potrzeb. Międzyzakładowy Pracowniczy Program Emerytalny ma na celu poprawić bezpieczeństwo finansowe Pracowników w przyszłości.

Zleć windykację