fbpx Specjalista ds. Social Media i E-marketingu - Inkaso WEC

Specjalista ds. Social Media i E-marketingu

Dział: Marketing
Lokalizacja: Łódź

Zadania:

  • Planowanie i prowadzenie komunikacji w kanałach social media dla marek Grupy Kapitałowej WEC – Kancelaria Prawna Inkaso WEC, E-wierzyciel.pl, WEC Rewidenci, Kancelaria Prawna WEC mec. Jacka Sroczyńskiego (Facebook, LinkedIN),
  • Komunikacja z użytkownikami social media,
  • Przygotowanie i publikacja treści na profilach w mediach społecznościowych, portali branżowych,
  • Tworzenie prostych grafik, dostosowanie formatów do potrzeb social media.

Oczekiwania:

  • Znajomość mechanizmów mediów społecznościowych i panujących trendów,
  • Znajomości Facebook Business Manager,
  • Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu serwisów społecznościowych,
  • Mile widziana podstawowa znajomość Corel Draw / Gimp,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi Google (Analytics, AdWords, Search Console) i Facebook Ads.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie – również w niepełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę w przyjaznej i otwartej atmosferze,
  • Szkolenia i wsparcie w rozwoju,
  • Opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość uczestnictwa w wydarzeniach sportowych.

Aby aplikować na stanowisko prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub wysłanie aplikacji na adres e-mail rekrutacja@kancelariawec.eu podając w temacie nazwę stanowiska, na które Państwo aplikują.

Wysyłając e-mail na adres rekrutacja@kancelariawec.eu przyjmuję do wiadomości, iż Grupa Kapitałowa WEC z siedzibą Piotrkowska 270, 90-361 Łódź staje się administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych i będzie przetwarzała moje dane osobowe zawarte w CV oraz dane kontaktowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Wyrażam zgodę na to, aby Pracodawca kontaktował się ze mną w sprawie złożenia oferty pracy. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się na stronie www.grupawec.pl/dane-osobowe

Dozwolone pliki: .pdf, .doc, .docx
Zleć windykację