fbpx Doradca ds. odszkodowań - Inkaso WEC

Doradca ds. odszkodowań

Dział: Sprzedaż
Lokalizacja: Cała Polska

W związku z dynamicznym rozwojem, Grupa Kapitałowa WEC rekrutuje na stanowisko

Poszukujemy Kandydatów

  • Z doświadczeniem w branży odszkodowań,
  • Ze znajomością organizacji i technik sprzedaży;
  • Komunikatywnych, empatycznych i chętnych do budowania relacji z klientem.
  • Samodzielnych i odpowiedzialnych w działaniu;
  • Znających lokalny rynek
  • Z Prawo jazdy kat. B. i znających pakiet MS Office

Zakres obowiązków:

  • kontakt z osobami poszukującymi pomocy przy uzyskaniu odszkodowania w związku z wypadkiem lub szkodą materialną.
  • Działania marketingowe na podległym terenie i pozyskiwanie klientów dla kancelarii.
  • Kompletowanie dokumentacji do uruchomienia procesu.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania; prowizje bez górnej granicy
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych;
  • Możliwość darmowego uczestniczenia w lokalnych wydarzeniach sportowych;
  • Benefity pozapłacowe – karta sportowa; opieka medyczna.
  • Wsparcie merytoryczne zespołu prawnego oraz przyjazną atmosferę w biurze.
  • Możliwość pracy zdalnej, w nienormowanym czasie pracy,
  • Narzędzia niezbędne do pracy, w tym samochód z możliwością użytkowania w celach prywatnych.

Grupa Kapitałowa WEC

Grupa WEC już prawie 30 lat, zapewnia przedsiębiorcom i osobom prywatnym obsługę prawno-finansową w zakresie dochodzenia roszczeń. Zespół kancelarii to eksperci w zakresie prawa cywilnego doświadczeni w procesie. Dzięki ciężkiej i efektywnej pracy zostaliśmy zakwalifikowani m.in. do prestiżowych „Diamentów Forbesa” oraz „Gepardów Biznesu” – rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.

Dozwolone pliki: .pdf, .doc, .docx
Zleć windykację