fbpx Inkaso WEC&Happy Kids dla Ukrainy! - Inkaso WEC

Od dawna jesteśmy aktywnym członkiem Fundacji Happy Kids, organizacji, która już ponad 20 lat zapewnia równe szanse dzieciom w realizowaniu ich celów życiowych teraz i w przyszłości.

Fundacja Happy Kids aktywnie włączyła się do pomocy zarówno dzieciom objętym obszarem wojny, jak i rodzinom rozdartym między Polską a Ukrainą. W porozumieniu z Prezydent Łodzi – Hanną Zdanowską oraz władzami miasta, fundacja koordynuje akcje ewakuacji dzieci z domów dziecka i pieczy zastępczej z Ukrainy.

Pierwsza ewakuowana grupa dzieci z domów dziecka na Ukrainie bezpiecznie dotarła do Łodzi (ok. 35 dzieci oraz 7 opiekunów z placówki opiekuńczej z obwodu lwowskiego). Najmłodsze ma zaledwie 10 miesięcy. Zamieszkali oni w Domu Dziecka przy ul. Aleksandrowskiej w Łodzi. Z dnia na dzień placówka przygotowała dla dzieci w wieku od roku do kilkunastu lat dwa piętra domu: pokoje dziecięce, salon, stołówkę z jadalnią. Do dziś potrzebę ewakuacji i bezpiecznego przyjęcia dzieci zadeklarowali nam opiekunowie 500 sierot ukraińskich z Lwowa, Odessy, Chrustu, Khersonia i innych miast. Liczby stale rosną.

Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. pragnie za wszelką cenę wesprzeć działania Fundacji, dlatego od dzisiaj rozpoczęła zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy wskazanych przez Happy Kids. Chodzi między innymi o:
• Środki higieny osobistej;
• Artykuły szkolne;
• Chemia do prania;
• Środki czystości.

Zachęcamy wszystkie osoby chcące dzielić się pomocą, do odwiedzenia biura Inkaso WEC, zlokalizowanego na 11 piętrze biurowca przy Piotrkowskiej 270 w Łodzi.

Przed wizytą prosimy o kontakt z Biurem Marketingu – 604 787 079

Zleć windykację