fbpx Podsumowanie Roku 2023! - Inkaso WEC

Rozpoczęcie nowego roku stanowi doskonałą okazję do dokonania refleksji nad osiągnięciami biznesowymi z poprzedniego okresu. To moment, w którym warto podsumować i docenić zdobyte doświadczenia oraz sukcesy, a także wyznaczyć nowe cele i wyzwania na nadchodzące miesiące.

🌐 Rozwój w Obszarze Wierzytelności:

Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. odnosi sukcesy inwestując w portfele wierzytelności oraz rozwijając się w obszarze obsługi wierzytelności masowych. W 2024 planujemy poszerzać ofertę, dostosowując ją do obsługi wierzytelności masowych i wprowadzając nowe rozwiązania w windykacji B2B.

💼 Innowacyjne Projekty:

Udzieliliśmy 160 finansowań na łączną kwotę 2 500 000,00 zł. Kontynuujemy rozwijanie innowacyjnych projektów, takich jak @Zakupy na raty WEC czy @Mikrofaktoring WEC, wprowadzając nowoczesne technologie, które usprawnią dostęp do finansowań dla społeczności MŚP.

Z początkiem roku w związku z planowanym dalszym rozwojem usługi finansowe będą realizowane przez spółkę zależną WEC Financial sp.z o.o.. Zintegruje ona dotychczasowe usługi finansowe w jedną platformę, oferując firmom łatwiej dostępne rozwiązania.

🏆 Wyróżnienia i Nominacje:

Kancelaria Prawna – Inkaso WEC i Mikrofaktoring WEC zdobyły prestiżowe nominacje w Loan Magazine Awards 2024, gdzie Kancelaria została nominowana do tytułu „Partner Windykacyjny Roku”, a Mikrofaktoring otrzymał nominację w kategorii „Faktor Roku”.

Dodatkowo, Kancelaria Prawna – Inkaso WEC  zajęła 8. miejsce w rankingu „Liderzy Windykacji” Gazety Finansowej, a w grudniowym wydaniu tego magazynu ponownie można przeczytać o tym, w jaki sposób zmieniamy rynek windykacji..

Ponad to po raz kolejny Kancelaria Prawna –  Inkaso WEC S.A. została nominowana do rankingu liderów biznesu – Diamentów Forbes Polska, edycja 2024. A na Polskiej Mapie Lendtech wyróżniono aż cztery projekty WEC, podkreślając tym naszą innowacyjność i znaczący wkład w dziedzinie finansów.

🌐 Wysokie Standardy Działania:

Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. ponownie zakwalifikowała się do prestiżowego segmentu NC Focus, potwierdzając tym swoją pozycję w branży. Po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat audytu etycznego ZPF, weryfikujący, że Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. w pełni przestrzega Zasad Dobrych Praktyk, co zostało potwierdzone przez Komisję Etyki Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Dodatkowo, Prezes Kancelarii, Remigiusz Brzeziński, został wybrany do Komisji Etyki Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami, a Sylwia Brzezińska, Wiceprezes Zarządu, do Rady PZZW.

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i cele na przyszłość! Dziękujemy wszystkim za zaufanie i wsparcie, które sprawiły, że 2023 rok był dla nas wyjątkowy.
Czekamy z niecierpliwością na kolejne kroki i osiągnięcia w roku 2024!

Zleć windykację