fbpx

Władze spółki

Zarząd

Prezes Zarządu – Remigiusz Brzeziński  – Z wykształcenia prawnik. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Od 1995 roku tworzył od podstaw Grupę Kapitałową WEC którą stanowią: Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A., Kancelaria Prawna WEC Sroczyński i Wspólnicy Sp.k., E-wierzyciel.pl Sp. z o.o., SME Solutions Sp. z o.o. oraz Kancelaria Biegłych Rewidentów WEC Witczak i Wspólnicy Sp. k..
Jako praktyk biznesowy zdobył ogromne doświadczenie z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Specjalizuje się w obszarze usług prawnych i finansowych organizacji. Posiada popartą wieloletnią praktyką biznesową wiedzę, z zakresu podstaw prawnych funkcjonowania obrotu gospodarczego w Polsce. Były członek Komisji Etyki Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Jego doświadczenie w regulacjach prawnych dotyczących działania Biur Informacji Gospodarczej oraz orzecznictwa sądowego w zakresie odzyskiwania należności jest ogromnym atutem w zarządzaniu wierzytelnościami. Udziela się również w lokalnej społeczności – jest wiceprezesem Stowarzyszenia RTS Widzew i Przewodniczącym Rady Nadzorczej Widzew Łódź S.A., zaś kancelaria którą zarządza – jednym z głównych sponsorów stowarzyszenia.

Wiceprezes Zarządu – Sylwia Pastusiak-Brzezińska – Ukończyła Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego z tytułem – magister ekonomii. Absolwentka Podyplomowego Studium Rachunkowości i Zarządzania Finansowego oraz Studium Menedżerskiego MBA na Uniwersytecie Łódzkim. Od 15 lat związana zawodowo z sektorem finansowym. Zdobyła nieocenione doświadczenie na stanowiskach kierowniczych związanych ze sprzedażą i rozwojem produktów bankowych. Pracowała m.in. w Bank Austria Creditanstalt SA, MultiBank Bankowość Detaliczna BRE Banku, Bank Pocztowy S.A. oraz HSBC Polska S.A.

Rada nadzorcza

Przewodniczący Rady Nadzorczej  – Krzysztof Pastusiak – ukończył studia na kierunku Zarządzania w Wyższej Szkole Kupieckiej w Łodzi. W latach 2000-2010 pracował w branży RTV i AGD w firmach Media Markt i MIX Electronics. Od 2011 roku – Key Account Manager w Panasonic Polska, a od 2013 roku – Sales Manager AVS w firmie SHARP na Europę Wschodnią i Środkową (Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy i Słowacja). Do jego obowiązków należy kierowanie sprzedażą marki SHARP w krajach Europy Środkowo – Wschodniej.

Członek Rady Nadzorczej – Rafał Korfel – Absolwent Politologii na Wydziale Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych Krakowskiej Akademii. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu struktur organizacji sprzedaży w kilku firmach. Współtworzył koncepcję działania m.in. Studia Profilaktyki Społecznej z Krakowa. Od 2007 roku trwale związany z firmą Dematec Polska Sp. z o.o. początkowo jako Manager Sprzedaży, a od 2011 roku jako Dyrektor Regionalny monitoruje i nadzoruje na terenie Polski Południowej dystrybucję japońskich i koreańskich maszyn CNC. W międzyczasie zdobył również cenne doświadczenie, pełniąc funkcję Dyrektora Departamentu Handlu w Agencji Rozwoju Innowacji oraz jako współwłaściciel brokerskiej firmy Netolia. O kilku lat działa na rynku niepublicznym , inwestując w projekty, mające aspiracje debiutu na GPW.

Członek Rady Nadzorczej – Witold Pastusiak – Posiada wykształcenie wyższe techniczne. Absolwent Wydziału Włókienniczego Politechniki Łódzkiej z tytułem – mgr. inż. włókiennik.  W latach 1981-1997 pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora oraz Wiceprezesa Zarządu w firmach: „Syntex” w Łowiczu oraz „Emfor S.A.” w Łodzi. Był również członkiem Rady Nadzorczej firmy „Sekom” w Sępólnie Krajeńskim.

Członek Rady Nadzorczej – Agnieszka Grabuś – Certyfikowany Doradca ASO. Karierę zawodową rozpoczęła we wrocławskim oddziale Wydawnictwa Naukowego PWN. Następnie zatrudniona jako Specjalista ds. Marketingu i PR w firmie Flash Film Fundation (obecnie Fabryka Idei) oraz Redaktor Naczelna, Specjalista ds. PR w portalu IPO.pl. Od 2007 r. do 2014 r. dziennikarz ekonomiczny miesięcznika Kapitałowego (poprzednio Rynek Kapitałowy). Od czerwca 2008 roku – Menedżer ds. PR i IR M.W. Trade SA. Do grudnia 2011 roku jako Dyrektor ds. Pr i IR współpracowała z częstochowską spółką STI GROUP SA. Od 2012 do grudnia 2015 roku wspólnik i Wiceprezes w DSBJ Grupa Doradcza Spółka z o.o.. Od początku 2016 roku związana z Platinium Investment.

Członek Rady Nadzorczej  – Tomasz Wójtowicz – ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Od 1999 r. posiada tytuł radcy prawnego, a od 2004 r., tytuł adwokata. Współpracował jako radca prawny z firmami Kaczmarski Inkaso oraz Uniqa. Partner w Kancelarii Adwokackiej Paduszyński Wójtowicz – Spółka Partnerska Adwokatów. Aktualnie prowadzi indywidualną praktykę adwokacką.