fbpx

Kim jesteśmy

Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. jest spółką wiodącą w Grupie Kapitałowej WEC, której początki sięgają 1995 roku. Z małej firmy pomagającej odzyskiwać niezapłacone należności, staliśmy się jedną z największych w kraju spółek obsługujących szeroko pojęty rynek wierzytelności.

W ciągu ponad dwudziestu lat pracy, zdobyliśmy uznanie Klientów, którzy cenią to co dla nas najważniejsze – wysoką jakość, elastyczność oraz transparentność świadczonych usług. Najlepszym tego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, rekomendacje oraz wyróżnienia, którymi możemy się pochwalić. Jako firma członkowska Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, stosujemy w naszej działalności biznesowej Zasady Dobrych Praktyk.

Wszystkie spółki Grupy Kapitałowej WEC działające w sektorze usług prawno – finansowych są dynamicznie rozwijającymi się podmiotami. Kompleksowość to kluczowe słowo, na którym budujemy strategię naszej Grupy. Oferujemy szeroki wachlarz usług oraz stale wdrażamy innowacyjne rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Kancelaria Biegłych Rewidentów WEC Witczak i Wspólnicy Sp. k.