fbpx

Certyfikaty i Wyróżnienia

Rekomendacje PZZW

Od 2011 roku jesteśmy firmą członkowską Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami - niezależnej organizacji reprezentującej i broniącej interesów naszej branży. Z roku na rok otrzymywana Rekomendacja Związku, potwierdza stosowanie przez nasza spółkę zasad etyki oraz ścisłe przestrzeganie kodeksu honorowego.

Certyfikat przystąpienia do ZPF

Decyzją członków Komitetu Związku (dawniej KPF) z dnia 21 kwietnia 2011 roku, Kancelarii Prawnej - Inkaso WEC S.A. zostało przyznane członkostwo w Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Diamenty Forbesa 2018 i 2019

Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A. została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamentów Forbesa zarówno w 2018 oraz 2019 roku! Ranking przedstawia najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w naszym kraju!

Gepardy Biznesu

Gepardy Biznesu to ranking opracowany przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie badania wyników finansowych, dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. Od 2015 roku, systematycznie kwalifikujemy się do zacnego grona firm.

Certyfikat firmy notowanej na NewConnect

W dniu 19.05.2015, Kancelaria Prawna–Inkaso WEC S.A. zadebiutowała rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Certyfikat Biała Lista

W dniu 19.12.2012 Kancelaria Inkaso WEC S.A. odebrała Certyfikat wiarygodności i rzetelności przyznany przez Wrocławską Izbę Gospodarczą.

Rekomendacje BIG InfoMonitor

Grupa Kapitałowa WEC od wielu lat wspólnie z Biurem Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. działa na rzecz minimalizowania ryzyka biznesowego.

Certyfikat Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych

Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A. w dniu 28.09.2015r., została przyjęta do grona firm członkowskich Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.

Referencje od Urzędu Miasta w Łodzi

Od 2012 roku nasza Kancelaria angażuje się w programy Urzędu Miasta w Łodzi, wspierające lokalną przedsiębiorczość. Otrzymane referencje potwierdzają naszą jakość, wiarygodność oraz utwierdzają nas w przekonaniu, że jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym.